BFC233821473
MFR.Part #
BFC233821473
JLCPCB Part #
C3296559
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 47nF X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS