BFC233814223
MFR.Part #
BFC233814223
JLCPCB Part #
C3803452
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 22nF 440V、1kV ±20% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS