BFC233812683
MFR.Part #
BFC233812683
JLCPCB Part #
C3298797
Package
Plugin,P=15mm
Description
-50℃~+105℃ 440V 68nF X1 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS