BFC233666103
MFR.Part #
BFC233666103
JLCPCB Part #
C3299685
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 10nF 300V Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS