BFC233663223
MFR.Part #
BFC233663223
JLCPCB Part #
C3297376
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 22nF 300V Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS