BFC233624473
MFR.Part #
BFC233624473
JLCPCB Part #
C3299019
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 47nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS