BFC233624153
MFR.Part #
BFC233624153
JLCPCB Part #
C3298808
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 15nF 310V X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS