BFC233621682
MFR.Part #
BFC233621682
JLCPCB Part #
C3298073
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 6.8nF X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS