BFC233616473
MFR.Part #
BFC233616473
JLCPCB Part #
C3300959
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 275V 47nF X1 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS