BFC233616105
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233616105
JLCPCB Part #
C6130182
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1uF 275V X1 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS