BFC233614473
MFR.Part #
BFC233614473
JLCPCB Part #
C3299572
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 275V 47nF X1 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS