BFC233613153
MFR.Part #
BFC233613153
JLCPCB Part #
C3298367
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 15nF 275V X1 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS