BFC233611103
MFR.Part #
BFC233611103
JLCPCB Part #
C3296648
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 10nF 275V X1 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS