BFC233610153
MFR.Part #
BFC233610153
JLCPCB Part #
C7220254
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 15nF 275V X1 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS