AZ23C43-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AZ23C43-E3-08
JLCPCB Part #
C5571820
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@32V 100Ω 300mW 375Ω 40.85V~45.15V 43V ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS