AZ23C20-G3-08
MFR.Part #
AZ23C20-G3-08
JLCPCB Part #
C5591581
Description
1 Pair Common Anode 100nA@15V 19V~21V 20V 220Ω 300mW 50Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS