AZ23C16-G3-18
MFR.Part #
AZ23C16-G3-18
JLCPCB Part #
C5556707
Description
1 Pair Common Anode 100nA@12V 15.3V~16.8V 16V 170Ω 300mW 40Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS