AZ23B3V9-G3-08
MFR.Part #
AZ23B3V9-G3-08
JLCPCB Part #
C17473829
Description
1 Pair Common Anode 3.82V~3.98V 3.9V 300mW 3uA@1V 500Ω 95Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS