AZ23B16-G3-18
MFR.Part #
AZ23B16-G3-18
JLCPCB Part #
C5591503
Description
1 Pair Common Anode 100nA@12V 15.68V~16.32V 16V 170Ω 300mW 40Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS