AZ23B15-G3-08
MFR.Part #
AZ23B15-G3-08
JLCPCB Part #
C5571636
Description
1 Pair Common Anode 100nA@11V 110Ω 14.7V~15.3V 15V 300mW 30Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS