AZ23B12-G3-18
MFR.Part #
AZ23B12-G3-18
JLCPCB Part #
C5591493
Description
1 Pair Common Anode 100nA@9V 11.76V~12.24V 12V 20Ω 300mW 90Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS