AH30047R00JE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AH30047R00JE66
JLCPCB Part #
C1571740
Package
Plugin
Description
300W 47Ω ±100ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS