AH30010R00JE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AH30010R00JE66
JLCPCB Part #
C1571754
Package
Plugin
Description
10Ω 300W ±100ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS