AC03000006800JAC00
MFR.Part #
AC03000006800JAC00
JLCPCB Part #
C1368442
Package
Plugin,D4.8xL13mm
Description
+100ppm/℃~+180ppm/℃ -40℃~+275℃ 3W 680Ω Wirewound Resistor ±5% 插件,D4.8xL13mm Through Hole Resistors ROHS