AC03000003001JAC00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AC03000003001JAC00
JLCPCB Part #
C1399186
Package
Plugin,D4.8xL13mm
Description
+100ppm/℃~+180ppm/℃ -40℃~+275℃ 3W 3kΩ Wirewound Resistor ±5% 插件,D4.8xL13mm Through Hole Resistors ROHS