94SVP686X0020F8
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
94SVP686X0020F8
JLCPCB Part #
C3274981
Package
SMD,D10xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2.2A@100kHz 2000hrs@105℃ 20V 45mΩ 68uF 8mm Polymer ±20% SMD,D10xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS