94SVP157X0020F12
MFR.Part #
94SVP157X0020F12
JLCPCB Part #
C3275167
Package
SMD,D10xL12.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.7mm 150uF 2000hrs@105℃ 20V 21mΩ 4.22A@100kHz Polymer ±20% SMD,D10xL12.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS