94SVP107X0020E12
MFR.Part #
94SVP107X0020E12
JLCPCB Part #
C3274668
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 12mm 2000hrs@105℃ 20V 25mΩ 3.26A@100kHz 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS