678D158M040FV3O
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
678D158M040FV3O
JLCPCB Part #
C1613533
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1500uF 18mm 4000hrs@105℃ 40V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded