678D108M020DT4J
MFR.Part #
678D108M020DT4J
JLCPCB Part #
C1606397
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 20V 45mΩ 546mA@120Hz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded