630D396M025BB2A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
630D396M025BB2A
JLCPCB Part #
C1603303
Package
Plugin,D6.3xL17.5mm
Description
-55℃~+125℃ 17.5mm 25V 39uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded