630D256M025BB3A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
630D256M025BB3A
JLCPCB Part #
C1636530
Package
Plugin,D6.3xL17.5mm
Description
-55℃~+125℃ 17.5mm 25V 25uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded