595D685X0020A2T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
595D685X0020A2T
JLCPCB Part #
C4950651
Package
1507
Description
-55℃~+125℃ 20V 3Ω 6.8uF ±20% 1507 Tantalum Capacitors ROHS