595D476X9020D2T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
595D476X9020D2T
JLCPCB Part #
C1955347
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 190mΩ 20V 47uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS