595D475X9004T2T
MFR.Part #
595D475X9004T2T
JLCPCB Part #
C1960692
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 4.7uF 4V 7.8Ω ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS