595D224X0050T2T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
595D224X0050T2T
JLCPCB Part #
C1960696
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 15.3Ω 220nF 50V ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS