595D105X0020T4T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
595D105X0020T4T
JLCPCB Part #
C1964267
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1uF 20V 9Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS