594D106X9020B2T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
594D106X9020B2T
JLCPCB Part #
C4952432
Package
1611
Description
-55℃~+125℃ 10uF 20V 850mΩ ±10% 1611 Tantalum Capacitors ROHS