594D106X0020B2W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
594D106X0020B2W
JLCPCB Part #
C1960958
Package
1611
Description
-55℃~+125℃ 10uF 20V 850mΩ ±20% 1611 Tantalum Capacitors ROHS