593D226X0020D2TE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
593D226X0020D2TE3
JLCPCB Part #
C1959394
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 225mΩ 22uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS