510D156M050BB3D
MFR.Part #
510D156M050BB3D
JLCPCB Part #
C1602583
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 15uF 2000hrs@105℃ 3.5mm 50V 8.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded