500D476M250GK2
MFR.Part #
500D476M250GK2
JLCPCB Part #
C1650438
Package
Plugin,D16xL44.5mm
Description
-40℃~+85℃ 16mm 2000hrs@85℃ 250V 44.5mm 47uF ±20% 插件,D16xL44.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded