500D107M160GK2A
MFR.Part #
500D107M160GK2A
JLCPCB Part #
C1650449
Package
Plugin,D16xL44.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 160V 16mm 2000hrs@85℃ 44.5mm ±20% 插件,D16xL44.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded