500D107M063DD2A
MFR.Part #
500D107M063DD2A
JLCPCB Part #
C1602299
Package
Plugin,D9.5xL24mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 2000hrs@85℃ 24mm 63V 9.5mm ±20% 插件,D9.5xL24mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded