500D105M350CB2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
500D105M350CB2
JLCPCB Part #
C1600674
Package
Plugin,D8xL17.5mm
Description
-20℃~+85℃ 17.5mm 1uF 2000hrs@85℃ 350V 8mm ±20% 插件,D8xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded