36DY392F150BD2A
MFR.Part #
36DY392F150BD2A
JLCPCB Part #
C1646930
Package
Plugin
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 120.7mm 150V 2000hrs@85℃ 22.22mm 3900uF 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS