36DY101F450AN2A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
36DY101F450AN2A
JLCPCB Part #
C3815272
Package
Bolt,D36.9xL44.5mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 100uF 12.7mm 2000hrs@85℃ 36.9mm 44.5mm 450V 螺栓,D36.9xL44.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS