36DX611F350BB2A
MFR.Part #
36DX611F350BB2A
JLCPCB Part #
C1616333
Package
Bolt
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 22.22mm 350V 610uF 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS