36DE423G060CD2A
MFR.Part #
36DE423G060CD2A
JLCPCB Part #
C1616371
Package
Plugin
Description
-10%~+75% -40℃~+95℃ 1000hrs@85℃ 120.7mm 28.6mm 42000uF 60V 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS