36DE403G025BB2A
MFR.Part #
36DE403G025BB2A
JLCPCB Part #
C1619472
Package
Plugin
Description
-10%~+75% -40℃~+95℃ 1000hrs@85℃ 22.22mm 25V 40000uF 82.6mm 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS